بسم الله الرحمن الرحیم

 

امروزه با گسترش دنیای دیجیتال ورود به عرصه دیجیتال امری ضروری و اجتناب ناپذیر هست. در این راستا کتاب و کتابخانی نیز از این قضیه مستثنی نیست و همچنین با عنایت به اینکه انتشار چاپی کتاب همواره با مشکلاتی برای عرضه و همچنین تهیه آن توسط دانشجویان دارد. بنابراین همکاران ما در فکدا بر آن شده‌اند تا بستری برای عرضه بهتر و تهیه راحتر کتب تالیفی اساتید دانشگاهی فراهم نمایند.

 

“” در عرضه الکترونیکی هیچگاه نسخه کتاب شما تمام نخواهد شد و شما برای سالیان دراز بدون مشکلی به عرضه کتاب خود خواهید پرداخت “”

 

شما مولفان و اساتید محترم می‌توانید به طریق زیر با فکدا دات آی آر همکاری نمایید.

 

  1. بارگذاری فایل کتاب چاپ شده برای فروش در سایت «فکدا» در قسمت «همکاری با ما».
    (( برای ارسال فایل ، فایل کتاب و روی جلد کتاب از طریق سایت (( Fakda.ir )) ارسال گردد تا توسط همکاران، کتاب الکترونیکی شما با استانداردهای موجود تهیه و در سایت بصورت کتاب الکترونیکی عرضه گردد))
    ((پیشنهاد ویژه ما، گزینه فوق می باشد که هزینه چاپ کتاب، مشکلات اتمام موجودی کتاب، هزینه ارسال پستی و غیره را ندارد)).          

 

“” در فکدا آثار و تالیفات شما بیشتر و بهتر دیده خواهد شد”

 

ضمنا به اطلاع می رسانیم.
۱- در موسسه فکدا تالیفات اساتید و دانشجویان با پیشنهاد خودشان بصورت رایگان، و یا فروشی(با قیمت پیشنهادی شما) قابل عرضه است.
۲- همکاران ما در موسسه فکدا با جدیدترین متدها، فایل ارسالی شما(اعم از word. Pdf و …) را برای انتشار الکترونیکی آماده نموده و بعد از هماهنگی و تایید شما انتشار خواهند نمود.
۳- ضمنا در سایت فکدا شما بعد از ارسال کتاب و بارگذاری آن در سایت، بصورت انلاین امکان بررسی و صحت سنجی میزان فروش و حتی دانلود رایگان فایل خود را خواهید یافت.
۴- واریز مبلغ فروش تالیفات صرفا به شماره حساب مولف امکانپذیر می باشد. و تصفیه بصورت ماهانه می باشد.

۵- قیمت فروش پیشنهادی از طرف نویسنده خواهد بود که از مبلغ فوق ۷۰% برای نویسنده واریز خواهد شد.

 

“” مولف ارجمند کتاب های چاپی دانشگاهی تخصصی همواره با مشکلاتی برای عرضه همراه هست عرضه کتاب شما بصورت کتاب الکترونیکی راهی است برای بهتر دیده شدن، عرضه راحتر و فروش بیشتر “”

 

شما میتوانید با مراجعه به سایت fakda.ir از طریق قسمت ” همکاری با ما ” فایل خود را برای انجام اقدامات فنی و عرضه در سایت ارسال فرمایید.

 

“” فقط یکبار کتاب خود را با فکدا عرضه کنید تا ما کتاب شما را ماندگار کنیم “”
Fakda.ir

 

نهایتا: همکاری با موسسه فکدا صرفا داوطلبانه است. و فکدا در راستای احترام به حق تالیف و همچنین پایبندی به ارزش‌های دانشگاهی، خود را متعهد می داند که هر زمان مولفان درخواست قطع همکاری و عدم عرضه تالیفات خود را داشته باشند. بدون هیچ معطلی نسبت به حذف تالیفات از سایت خود اقدام نماید.

email:
fakda.iran@gmail.com

fakda.ir@yahoo.com

fakda@vatanmail.ir

آیدی تلگرام موسسه فکدا:
fakda@

 

شماره تماس تلفنی:

۰۴۱۳۳۸۶۴۹۴۵

 

۰۹۹۱۱۸۴۸۰۷۶

 

آدرس پستی: تهران بزرگراه حکیم خیابان بهشتی خیابان پاکستان  نبش سفارت افغانستان کوچه چهارم پ ۲۲ طبقه ۲ واحد۶